Author: b***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實體與照片顏色相同,是我喜歡的顏色
顏色: 彩色
Price: HK$84.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2209072894258800 |
Author: b***9
Date:
Review: 實體與照片顏色相同,是我喜歡的顏色
顏色: 彩色
Author: 倪***倪
Date:
Review: CP值高: 顏色真的很美,超級推薦
顏色: 彩色
Author: f***n
Date:
Review: CP值高: 便宜髮色好 易穿戴: ok 佩戴舒适: 尚可,適合冬天 髮型時尚度: 是現在最流行的迷霧藍顏色很漂亮
顏色: 彩色
Author: j***4
Date:
Review: 易穿戴: 髮色很大膽但我覺得有點小頂不太能把頭髮都塞進去
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.